Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isuf Kelmendi triumfon ndaj Lasha Kupatadzes

NULL NULL
25.02.2023 20:56

Boksieri Isuf Kelmendi ka triumfuar ndaj Lasha Kupatadzes, kështu duke vazhduar serinë pozitive me fitore për shqiptarët në eventin “Audi Dome”.

Kelmendi triumfoi ndaj Kupatadzes, me vendim të gjyqtarëve, pasi gjatë katër raundeve nuk arriti ta rrëzojë me nokaut, ani se ishte afër shumë momente.

Pos Kelmendit, fitore arriti edhe Valon Ahmeti e Kushtrim Tahirukaj.

Ndryshe, lufta e Robin Krasniqit, Shefat Isufit dhe ajo e James Kraft do të transmetohen direkt në Klan Kosova dhe Artmotion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.