12:11, 20 Qershor 2019

Policia raporton se në Istog dje dy persona të cilin ishin duke vuajtur dënimin janë rrahur në mes vete.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale, kanë ardhur deri te rrahja dy të dyshuarit meshkuj K/Shqiptar  të cilët janë duke vuajtur   dënimin”.

“Njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor . Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin e Policisë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë