Istog: Nëna lajmëron në polici zhdukjen e vajzës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Istog: Nëna lajmëron në polici zhdukjen e vajzës

NULL NULL
23.05.2023 10:42
istog zhdukja e vajzes

Një grua në Istog ka njoftuar policinë se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Organet e rendit bëjnë të ditur se rasti është në procedurë hetimore përderisa është njoftuar edhe prokurori kujdestar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.