Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ISIS ka vrarë 17 njerëz në Palmira

NULL NULL
21.05.2015 20:54

Xhihadistët islamikë kanë vrarë në qytetin Palmira së paku 17 njerëz, në mesin e tyre pjesëtarë të forcave siriane dhe civilë.

Disa prej të vrarëve u janë hequr kokat thuhet në një deklaratë.

ISIS e ka marrë qytetin antik Palmira të mërkurën.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.