ISIS ka vrarë 17 njerëz në Palmira - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ISIS ka vrarë 17 njerëz në Palmira

NULL NULL
21/05/2015

Xhihadistët islamikë kanë vrarë në qytetin Palmira së paku 17 njerëz, në mesin e tyre pjesëtarë të forcave siriane dhe civilë.

Disa prej të vrarëve u janë hequr kokat thuhet në një deklaratë.

ISIS e ka marrë qytetin antik Palmira të mërkurën.