"Ishalla po rrijmë deri në finale", Vedati shpreson se do jetë në finale me Artanin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ishalla po rrijmë deri në finale”, Vedati shpreson se do jetë në finale me Artanin (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 20:18

Vedati sot ka biseduar me Artanin për gjëra të ndryshme që janë duke i përjetuar sa janë brenda Big Brother Vip Kosova.

Ai i tregoi atij se është mërzitur për t’i parë vajzat e tij, dhe se i kishte parë edhe në ëndërr.

Ndër tjera, humoristi i tha Artanit se dëshiron që të jetë në finale me të.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.