“Ishalla, je femër” i tha dje Vedati me shaka, Spiderman-it kur iu ul në prehër (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ishalla, je femër” i tha dje Vedati me shaka, Spiderman-it kur iu ul në prehër (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 12:43

Vedatit mbrëmë iu ishte ulur në prehër Getinjo, i cili është në rolin e Spiderman-it, por që banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova nuk e dinë se është ai.

Vedati të ashtuquajturin Spiderman është duke e quajtur “shejton”, pasi nuk kanë të drejt që t’ia përmendin emrin dhe të bëjnë me dije se janë duke e parë, pasi është pjesë e sfidës.

Në momentin kur Spiderman-i iu ishte ulur ai i kishte thënë “Ishalla, je femër”.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.