22:01, 25 Korrik 2020

Ka ndërruar jetë në moshën 58 vjeçare ish-hendbollisti dhe trajneri i njohur, Afrim Qorrolli.

Lajmin e ka bërë të ditur Komiteti Olimpik i Kosovës përmes një shkrimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të kontribuesit të madh të hendbollit dhe sportit në përgjithësi, Afrim Qorrolli”.

“Qorrolli ka ndërruar jetë sot në moshën 58-vjeçare, pasi humbi betejën me pandeminë Covid-19”.

Më poshtë mund ta lexoni njoftimin e plotë të KOK:

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë