22:08, 10 Korrik 2020

Ish-basketbollisti më i mirë i Kosovës, Artan Mehmeti, ka njoftuar se është infektuar me Covid-19.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka bërë të ditur se edhe gruaja dhe djali kanë dalë pozitiv me koronavirus, njofton Klan Kosova.

“Miq, desha të ju njoftojë se të hënën kam rezultuar në testin Covid-19 pozitiv. Kurse të enjten edhe gruaja Afri dhe djali Anidi. Vajza Aja ka dalë negativ”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë