Isco drejt Premierligës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isco drejt Premierligës

NULL NULL
15/12/2015
Skuadra ishullore është shumë e interesuar për të transferuar mesfushorin e Los Blancos.

Manchester City e do në radhët e veta Isco Alacron.

Spanjolli nuk ka gjetur vend në XI e parë të Real Madridit, gjë që i ka bërë Citizens të mendojnë për ta transferuar atë në Angli.

Kjo dhe mundësia që ai të mos përfshihet në përfaqësuese shkaku i minutezhës së vogël mund të bëjnë që mesfushori dhe skuadra t’i ndajnë rrugët.