Isamedin Osmani polici i vrarë nga radhët e policisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isamedin Osmani polici i vrarë nga radhët e policisë

NULL NULL
10/05/2015
Isamedin Osmani, nga Studeniçani i Shkupit është pjesëtari i policisë së Maqedonisë që është vrarë në përleshjet e mbrëmshme të armatosura në Kumanovë.

Lajmi bëhet i ditur për INA, ndërsa bëhet e ditur se pjesëtari është nga Studeniçani i Shkupit, varrimi i të cilit do të bëhet sot pas namazit të drekës.

MPB pritet të jap hollësi dhe të zbardh identitetin e dy policëve të vrarë nga pesë policët që dje u vranë në përleshjet e armatosura në Kumanovë. Deri tani është zbardhur identiteti i tre pjesëtarëve të policisë. (INA)

polici222