20:31, 16 Nëntor 2019

Përplasje mendimesh ka pasur ndërmjet Albin Kurtit të Vetëvendosjes dhe Isa Mustafës së LDK-së.

Kjo për shkak të demarkacionit, për çka Mustafa ka thënë se është punë e kryer.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Drin Demiri.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë