Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Irrational Man” filmi më i ri i Woody Allen

NULL NULL
05.05.2015 17:02

Woody Allen  vjen me një film të ri, tipik në stilin e tij.

Filmi më i ri Allen është komedia romantike “Irrational Man”. Në këtë film në rolet kryesore janë Joaquin Phoenix i cili e luan rolin e Abe Lucas, dhe Emma Stone emri i të cilës ende nuk është bërë i ditur.

Abe Lucas ëshë një profesor filozofie i cili është duke përjetuar një krizë ekzistenciale, por gjithë jeta e tij fillon që të ketë kuptim në momentin kur ai e fillon një lidhje dashurie me studenten e tij, shumë vite më të re se ai.

Çfarë do të ndodh në filmin e ri të këtij regjisori me mendje kaq krijuese si Allen, mbetët të shihet me datën 17 korrik kur edhe pritet që të ketë premierën botërore.

E po, çfarë nuk pritet nga Allen ?

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.