17:56, 14 Prill 2019

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, feston sot ditëlindjen.

Irma Libohova mbushi plot 60 vjet, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram, duke treguar datën e saktë të lindjes.

Irma ka shumë vite në karrierën muzikore dhe numëron shumë hite të cilat edhe sot vazhdojnë të dëgjohen.

View this post on Instagram

6️⃣💃🏼😊

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë