23:30, 21 Gusht 2019

Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Këngë shpirti” u publikua edhe me videoklip brenda pak orëve të në kanalin zyrtar Youtube ka marrë mijëra klikime.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Endrit Mumajesi-MUMA dhe  për muzikën vet këngëtari.

Këtu më poshtë keni linkun e këngës:

Konkurs Pune

Lexo më shumë