Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Irina Shayk me take në fitnes

NULL NULL
07.07.2015 15:15

Modelja ruse, Irina Shayk, është një nga të rrallat që duken bukur në fitnes.

Bukuroshja për fitnes kishte zgjedhur të vishte një fustan të shkurtër ngjyrë të kuqe, dhe një palë take, transmeton Klan Kosova.

Irina, po qëndron në kryeqytetin francez, për Paris Fashion Week, e e ka postuar këtë foto në rrjete sociale.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.