Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inzaghi: Nuk jap dorëheqje

NULL NULL
30.05.2015 09:03
Filippo Inzaghi, trajneri i Milanit, ka deklaruar se nuk do të jep dorëheqje nga kreu i bankinës së “Rossonerëve”.

Sipas mediave italiane, Inzaghi këtë fundjave luan sfidën e fundit në krye të milanistëve, sepse thuhet se Carlo Ancelotti do të marr drejtimin e skuadrës nga “San Siro”.

Inzaghi thotë se nuk do të jep dorëheqje, por ai thekson se është i gatshëm të largohet nëse kompania vendos për ndryshime.

“Unë nuk jam dorëheqje. Unë kam kontratë edhe më tutje”, tha Inzaghi.

“Nëse kompania vendos të bëjë ndryshime, unë do t’i jem mirënjohës Milanit dhe unë do të vazhdojë diku tjetër”, ka theksuar ish sulmuesi i Milanit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.