INTERVISTAT: Fushë Kosova – Ramiz Sadiku (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

INTERVISTAT: Fushë Kosova – Ramiz Sadiku (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 13.05.2023 19:09

Pas përfundimit të ndeshjes dhe inkuadrimit të Superligë janë prononcuar trajneri Burim Shala dhe futbollistët Leutrim Beqiri, Nasuf Berisha dhe Rilind Haziraj.