Interit i shkon përkrahja nga Kosova në derbin ndaj Milanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Interit i shkon përkrahja nga Kosova në derbin ndaj Milanit (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 03.02.2023 17:17

E zeza dhe e kaltra janë dy ngjyrat e preferuara për ta.

Kjo i identifikon si tifozë të klubit italian Inter, transmeton Klan Kosova.

Pjesëtar të tifogrupit Inter Club Kosova, në mënyrë të organizuar janë nisur drejt Milanos.

Ata janë të bindur se klubi i tyre i zemrës do të triumfojë në derbin e qytetit ndaj Milanit.