Interi gjahton tek Napoli - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Interi gjahton tek Napoli

NULL NULL
15/11/2015

Interi mund të bëj një lëvizje në drejtim të anësorit të Napolit, Dries Mertens në afatin kalimtar të janarit.

28 vjeçari, reprezentues i Belgjikës ka luftuar për të pasur një pozitë shartuese në 11shen e parë të napoletanëve dhe ka filluar në atë pozitë vetëm dy herë në Serie A këtë edicion.

Sipas La Gazzeta dello Sport, Inter mund të  tentoj për anësorin në janar, përderisa trajneri , Roberto Mancini, kërkon të shtoj më shumë kreativitet dhe rrezikshmëri për gola në skuadrën e tij.