Interi avancon ndaj Atalantës (VIDEO)

Interi avancon ndaj Atalantës (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Interi ka realizuar gol ndaj Atalantës dhe tani po fiton 1:0.

Ishte Milan Skriniar ai që realizoi në minutën e 54-të pas asistimit nga Alessandro Bastioni.