13:43, 12 Qershor 2019

Inter shpreson që ta tansferojë Paulo Dybala-n dhe ta largojë bashkëvendësin e tij, Mauro Icardi-n.

Trajneri i ri i Zikaltërve, Antonio Conte, dëshiron që t’ia tregojë derën 26 vjeçarit, dhe bordi është po ashtu i gatshëm që ta shesë atë.

Juventus dhe Inter janë në diskutime për një shkëmbim të mundshëm mes këtyre dy lojtarëve, mësohet nga burimet e afërta me këto negociata.

Konkurs Pune

Lexo më shumë