Inter- Juventus, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inter- Juventus, formacionet zyrtare

NULL NULL
nga Andi Shabani 26.04.2023 20:01

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të kupës së Italisë në mes të Interit dhe Juventusit.

INTER (3-5-2): Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Dzeko, Lautaro.

JUVENTUS (3-5-2): Perin; Bremer, Bonucci, Alex Sandro; De Sciglio, Miretti, Locatelli, Rabiot, Kostic; Di Maria, Chiesa.