Inter – Benfica, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inter – Benfica, formacionet zyrtare

NULL NULL
19.04.2023 20:19

Interi dhe Benfica sonte zhvillojnë ndeshjen e kthimit, në kuadër të çerekfinaleve në Champions Leage.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultat 2-0 në favor të ekipit italian.

Në rast se Interi siguron kalimin në gjysmëfinale, aty do ta ketë përballë rivalin lokal, Milanin, pasi këta të fundit siguruan kalimin tutje mbrëmë, kur mposhtën ekipin tjetër italian, Napolin, me rezultat 2-1 nga të dy ndeshjet.

Formacionet: