Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Intensifikohen bisedat mes Edonës dhe Adrit, xhelozon Iliriana (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:00

Debatet mes Ilirjanës dhe Adrit sot kanë vazhduar për një kohë të gjatë.

Shkak i kësaj ishte deklarata e Edonës që kishte thëënë se Adri ka pëlqim për të.

Në një moment, Ilirjana atij i reagoi se pse është duke qëshur me Edonën dhe veprimet e saja.

“Unë lojën e saj e kuptoj, por ti pse po qesh me të”, i tha Ilirjana.

Ndërkaq, Adri ia ktheu: “Mua po më qeshet me të, edhe të qeshet me Edonën, këtu nuk ka asgjë”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.