Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inspektorati i kryeqytetit me aksione për taksitë e paautorizuar dhe autobusët që nuk respektojnë itinerarin  e tyre (FOTO)

NULL NULL
07.12.2023 13:30
Inspektoriat
Inspektoriat

Inspektorati i kryeqytetit ka kryer aksione për kontrollin e taksive të paautorizuar dhe autobusëve që nuk reskeptojnë itinerarin e tyre dhe qarkullojnë brenda kryeqytetit.

Këtë e ka bërë të ditur Inspektorati i kryeqytetit në llogarinë e tij në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

“Inspektorati i Kryeqytetit, përveç aktiviteteve të ndryshme ditore, sot ka vazhduar me aksionin e kontrolleve të taxive të paautorizuar dhe autobusëve që nuk respektojnë itinerarin e tyre dhe qarkullojnë edhe në brendi të kryeqytetit”, ka shkruar Inspektorati.

 

1

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.