Inspekcioni me aksion për lirimin e hapësirave në afërsi të Tregut të Veturave - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Inspekcioni me aksion për lirimin e hapësirave në afërsi të Tregut të Veturave

NULL NULL
07.05.2023 10:08
Aksioni policia inspekcioni tregu i veturave

Në orët e hershme të mëngjesit të së dieles Drejtoria e Inspekcionit në Prishtinë, ka nisur një aksion për lirimin e hapësirave në afërsi të Tregut të Veturave në Zonën Industriale në Prishtinë.

Ky aksion po zhvillohet në bashkëpunim me Policinë e Kosovës.

Në njoftimin e Inspekcionit, thuhet se kjo pjesë përveç që është e papastër, rrezikon edhe shëndetin e qytetarëve nga therja apo prerja e shpezëve, në kushte totalisht të papërshtatshme./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO