Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Inskenoje”, Iliriana dhe Shqipja i flasin diçka Adrit (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:17
Iliriana, Adri dhe Shqipja
Iliriana, Adri dhe Shqipja

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Adri, Iliriana dhe Shqipja kanë biseduar mbrëmë goxha gjatë në dhomën e gjumit.

Ata pëshpëritnin teksa diskutonin për banorët e rinj, dhe lojën e tyre.

Dëgjohej edhe Iliriana teksa i thoshte Adrit ta inskenonte planin e tyre.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.