INPO-Komuna e Prishtinës po denigrohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

INPO-Komuna e Prishtinës po denigrohet

NULL NULL
02.05.2015 20:56

Për gjendjen në Komunën e Prishtinës zënkat, fjalosjet e madje edhe grushtet Organizata për Monitorimin e Komunës (INPO), konsideron që kjo situatë po e denigron rolin e Kuvendit Komunal dhe është momenti që të dyja palët të reflektojnë për sjelljet e tyre.