Info Magazine: Visar Ymeri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Visar Ymeri

NULL NULL
15/08/2019

Në edicioni i sotëm të Info Magazine mysafir do të jetë Visar Ymeri nga Partia Socialdemokrate.

Me Ymerin do të diskutohet rreth realitetit politik të krijuar në vend pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, shpërndarja e Kuvendit, zgjedhjet e parakohshme dhe mundësitë e koalicioneve parazgjedhore.

Na ndiqni me fillim nga ora 17:30.