Info Magazine: Taksa ndaj Maqedonisë së Veriut dhe zgjedhjet në ardhje - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Taksa ndaj Maqedonisë së Veriut dhe zgjedhjet në ardhje

NULL NULL
16/08/2019

Kosova sot ka vendosur masa reciproke ndaj mjaltit dhe patateve të Maqedonisë Veriore, për shkak se kjo e fundit është duke aplikuar barriera tarifore ndaj produkteve të Kosovës.

Për këtë masa, implikimet e saj dhe jo vetëm do të flitet sot në Info Magazine të Klan Kosovës.

Emisionin informativ i pasdites – nuk do t’i lë anash edhe temat tjera aktuale në vend – si shpërndarja e Kuvendit, koalicionet parazgjedhore dhe zgjedhjet parlamentare.

Info Magazine, nga 17:30, në Klan Kosova.

Ndiqeni!

klankosova.tv