Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Ruairi O’Connell

NULL NULL
18.12.2015 16:10
I ftuar i Info Magazinës së sotme, për të folur për një spektër çështjesh, është ambasadori i Britanisë së Madhe, Ruairi O'Connell.

Në Info Magazinë në Klan Kosova, me fillim në 17:30, mysafir është ambasadori i Britanisë së Madhe, Ruairi O’Connell.

O’Connell do të flasë për krizën politike në vend – shkaqet dhe pasojat, për korrupsionin dhe krimin e organizuar si probleme të mëdha të vendit, për Gjykatën Speciale dhe rëndësinë e funksionalizimit të saj, si edhe për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.