Info Magazine: Ragmi Mustafa, Sllavisha Petkoviq dhe Shkëlzen Maliqi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Ragmi Mustafa, Sllavisha Petkoviq dhe Shkëlzen Maliqi

NULL NULL
10/09/2018

Në edicionin e sotëm të Info Magazine të ftuar janë: Ragmi Mustafa, kryetar i Partisë Demokratike shqiptare në Luginën e Preshevës, Sllavisha Petkoviq, kryetar i Iniciativës Qytetare njëherit ish-ministër për Komunitete dhe kthim në Qeverinë e Kosovës si dhe analisti politik, Shkëlzen Maliqi.

Me ta do të diskutohet rreth temës më të përfolur të ditëve të fundit atë të korrigjimit të kufijve si dhe zhvillimet të tjera aktuale politike në vend.

Ndiqeni në Info Magazine me fillim nga ora 17:30.

Mos e humbisni!