Info Magazine: Prapaskenat e votimit në UNESCO - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Prapaskenat e votimit në UNESCO

NULL NULL
10/11/2015

Në emisionin Info Magazine në Klan Kosova, për të treguar për prapaskenat e votimit për anëtarësinë e Kosovës në Agjencinë e Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, i ftuar në studio me Kushtrim Sadikun është Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi.

Pse Kosova nuk e mori numrin e duhur të votave nga shtetet anëtare të UNESCO-s dhe mbi kë bie përgjegjësia për këtë dështim, do të flasë Petrit Selimi.