Info Magazine: Politika e vezëve - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Politika e vezëve

NULL NULL
06/10/2015

Sot në Info Magazine të Klan Kosovës, duke filluar prej orës  17:30 në studio me Kushtrim Sadikun do të debatohet me, Armend Ibrahimin-Këshilltar i kryeministrit Mustafa, Adonis Tahiri- Lëvizja Vetëvendosje dhe Rron Gjinovci- aktivist i shoqërisë civile.

Me të ftuarit do të diskutohet rreth ngjarjeve të fundit politike, hedhja me vezë në drejtim të kryeministrit, metodat e përdorura nga opozita, raportin pozitë-opozitë, marrëveshjet e  fundit me Serbinë dhe shumë tema të tjera aktuale politike.