Info Magazine: Kush do ta udhëheq LDK-në? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Kush do ta udhëheq LDK-në?

NULL NULL
25/05/2015

Gjatë kësaj jave, Klan Kosova do ta ketë në fokus procesin e zgjedhjeve të brendshme në LDK të cilat do ta përcaktojnë liderin e ardhshëm dhe strukturën udhëheqëse të partisë.

Një cikël i debateve për këtë proces zgjedhor do të zhvillohet në Info Magazine dhe në Zona B.

Sot, në Info Magazine me fillim nga ora 17:30, do të debatojnë analistët Artan Muhaxhiri dhe Albert Heta.

Ndërsa sonte në Zona B, me fillim prej orës 21:00, Vjosa Osmani-Sadriu, njëra nga kandidatet për udhëheqjen e Lidhjen Demokratike të Kosovës, do ta shpalosë platformën e saj.