Info Magazine: Kosovarë dhe shqiptarë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Kosovarë dhe shqiptarë

NULL NULL
13/11/2015

Edicioni i sotëm i Info Magazine do t’i kushtohet ndeshjes futbollistike Kosovë – Shqipëri që i dha hapësirë edhe njëherë debatit rreth të qenit shtetas kosovar apo vetëm shqiptar.

Ndeshja miqësore në mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Kombëtares së Shqipërisë i ka ndarë në dysh edhe tifozët e futbollit: “Të jesh me Kombëtaren apo me Kosovën?”

Të ftuar në studio me Kushtrim Sadikun janë Arian Henci, tifoz i përfaqësueses së Kosovës dhe Kushtrim Sheremeti, tifoz i Kombëtares së Shqipërisë.