16:37, 12 Korrik 2018

Në Info Magazine të Klan Kosovës do të keni rastin ta ndiqni intervistën me ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq.

Me të do të diskutohet për kualifikimin për herë të parë të Kroacisë në finalen e Kupës së Botës, zhvillimet aktuale politike në Kosovë si dhe fazën finale të dialogut Kosovë- Serbi.

Ndiqeni në Info Magazine të Klan Kosovës me fillim nga ora 17:30 intervistën ekskluzive me diplomaten kroate.

Mos e humbisni!