Info Magazine: Heronj - apo jo? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Heronj – apo jo?

NULL NULL
22/05/2015

Sot në emisionin Info Magazine do të debatohet për mënyrën në të cilën duhet të cilësohen kosovarët që u vranë në konfliktin e Kumanovës.

A janë ata heronj, apo jo?

Mysafirë të Kushtrim Sadikut janë Shkumbin Demaliaj, ish deputet, dhe Shpend Kursani, analist.

Sot, në orën 17:30, në Klan Kosova.