Info Magazine: Gjithçka rreth koalicionit AAK-PSD - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Gjithçka rreth koalicionit AAK-PSD

NULL NULL
19/08/2019

Në edicionin e sotëm të Info Magazine do të dizkutohet lidhur me zhvillimet e fundit në skenën politike, në veçanti për arritjen e koalicionit parazgjedhor në mes të AAK-së dhe PSD-së.

Lidhur me këtë çështje do të flasin zyrtarë nga Partia Socialdemokrate.

Na ndiqni me fillim nga ora 17:30!