Info Magazine: Dialogu, përballen pozitë-opozitë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Info Magazine: Dialogu, përballen pozitë-opozitë

NULL NULL
06/09/2018

Në Info Magazine të Klan Kosovës do të përballen deputetët e pozitës dhe opozitës rreth zhvillimeve të fundit në Kuvendin e Kosovës pas dështimit të mbajtjes së seancave të Dialogut në mungesë kuorumi për tri ditë radhazi.

Temë diskutimi me deputetë nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës që do të jenë të ftuar në edicionin e sotëm të Info Magazine është edhe procesi i dialogut me Serbinë.

Ndiqeni në Klan Kosova me fillim nga ora 17:30.

Mos e humbisni!