17:15, 27 Maj 2020

Sot në Info Magazine të Klan Kosovës do të diskutohet për protestën e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje për ditën e nesërme.

Për protestën ku pritet të marrin pjesë 3500 persona, aktvendimin në pritje të Gjykatës Kushtetuese dhe të gjitha zhvillimet aktuale politike do të flasin profesori universitar Ardian Kastrati dhe aktivisti nga shoqëria civile Durim Jasharaj.

Ndiqeni Info Magazine në Klan Kosova me fillim nga ora 17:30.

Mos e humbisni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë