15:44, 21 Gusht 2019

Ministri në detyrë i Drejtësisë, Abelard Tahiri do të jetë i ftuar në edicionin e sotëm të Info Magazine.

Me Tahirin që njëherësh vjen nga Partia Demokratike e Kosovës do të flitet për seancën e nesërme ku pritet të votohet shpërndarja e parlamentit, aderimet dhe koalicionet parazgjedhore si dhe zhvillimet të tjera aktuale politike në vend.

Temë diskutimi me të do të jetë edhe konkursi për noterë që ishte hapur kohë më parë nga ministria që drejtohet nga Tahiri.

Ndiqeni në Info Magazine me fillim në orën 17:30.

Mos e humbisni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë