Incidenti në Pasjan nuk është konflikt ndëretnik - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Incidenti në Pasjan nuk është konflikt ndëretnik

NULL NULL
05.05.2015 23:05

Një incident ka ndodhur ditën e hënë në mes të një shqiptari dhe një serbi në Pasjan të Parteshit.

Zoran Kostiq mori plagë nga Ismajl Cana që është gjashtë vjet më i ri se ai.

Zyrtarët e Policisë Rajonale në Gjilan dhe pëfaqësuesit e Komunës së Parteshit këtë përleshje nuk e kanë cilësuar si konflikt ndëretnik.

Storia e gazetares së Klan Kosovës, Arjeta Dragaj

klankosova.tv