Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Incident zjarri në Kaçanik, vdes një person

NULL NULL
22.03.2022 09:29
Shiriti i policisë

Një person është gjetur i vdekur në një dhomë të shtëpisë në Kaçanik.

Në raportin e policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur pas një incidenti me zjarr.

“Incident zjarri me pasojë vdekje: Raportohet se në një dhomë të shtëpisë është gjetur i vdekur,  viktima mashkull kosovar.  Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse policore. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.