Incident zjarri në fshatin Pastasel të Rahovecit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Incident zjarri në fshatin Pastasel të Rahovecit

NULL NULL
17.03.2023 10:43
kashte, djegje foto ilustim

Një person ka raportuar në polici se në fshatin Pastasel të Rahovecit, në rrethana të panjohura, nga zjarri i janë djegur 200 ballë kashtë-tërshërë.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti nën hetime.