Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Impresive, shkon në 466 milionë numri i shikimeve të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:26
Big Brither VIP Kosova

Kanë kaluar 27 ditë që prej nisjes së “Reality Show”, Big Brother VIP Kosova 2.

Prej atëherë janë plot 466 milionë shikime që u janë bërë materialeve të publikuara të platformat sociale të Klan Kosova, si Facebook, Instagram, TikTok…

Menaxheri i këtyre platformave, Diamant Bajra ka thënë se do të kalohet gjysmë milioni i shikimeve kur të kalojë edhe muaji i parë.

Ai gjithashtu ka treguar edhe emrat e gjashtë banorëve më të përfolur nëpër rrjetet sociale. E ata janë: Edona James, Gani Gërmia, Blero, Azemi dhe Alba, po ashtu edhe Blerando.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.