Imazhi i qenit Caitlyn tronditi të gjithë(VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Imazhi i qenit Caitlyn tronditi të gjithë(VIDEO)

NULL NULL
30/05/2015

Është në kërkim personi i cili ka ngjitur gojën e një qeni me rrip, pasi ai u shit nga pronarët e tij të mëparshëm për vetëm £ 6,50.

Një imazh i Caitlyn 15 muajsh më fytyrën e saj të varfër dhe të mjerë ka tronditur të gjithë botën.

Rripi ishte vendosur me aq shumë presion dhe rrjedha e gjakut të saj nuk u ndërpre dhe ky qen ka mundur edhe të mos shpëtoj.

Qeni iu dorëzua pronarit të saj të mëparshëm ku u kthye në shtëpinë e tij në Veri Charleston, South Carolinma, raporton ABC news.

Caitlyn tani është duke u bërë më mirë pas trajtimit dhe është duke ngrënë dhe pirë përsëri, transmeton Klan Kosova.

(£ 3922) është shpërblimi i ofruar për këdo që ka informacion mbi njeriun që e bëri këtë gjë.

Të gjithë duhet të kontaktojnë Charleston, Shoqërinë e kafshëve.

ad_170744530 ad_170744525

 

https://www.youtube.com/watch?v=JDVPO3dHR6M