Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“I’m Alive” gjallëron gjithë Evropën

NULL NULL
30.04.2015 16:31

Elhaida1

Është një këngëtare shqipëtare, Fituese e disa çmimeve si Star Akademi, Top Fest , The Voice of Italy, e së fundi fituese e Festivalit të Këngës në RTSH 2014 që e bën përfaqësuese të Shqipërisë në Eurosong 2015

Kënga ‘I’m alive’ që po gjallëron gjithë Europën është gati në versionin shqip.

Pas mbështetjes që mori në gjuhën angleze, Elhaida Dani këtë të shtunë në Prive prezanton këngën në shqip.

Teksti i “Në jetë” është punuar nga Sokol Marsi e ndërsa muzika nga “Zzap and Chriss”.

Premierë ekskluzive vetëm në Prive, të shtunën në ora 19.00

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.