Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilirjana “heq dorë” nga Adri: Le të martohet me Edonën, shkon n’finale edhe i merr letrat gjermane (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:04

Ndonëse është duke xhelozuar për situatën që është krijuar mes Edonës dhe Adrit.

Ilirjana në një moment ka filluar të bëjë shaka me ata të dy.

“Le t’i shpallim të martuar, bile shkon me të në finale. Ajo është e preferuara edhe ia bën letrat gjermane”, ka thënë Ilirjana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.