Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Iliriana, Adrit: Shko se as ti nuk po më duhesh (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 00:53

Iliriana ka vazhduar të jetë e dëshpëruar që nuk arriti ta përfundojë me sukses sfidën e buxhetit për këtë javë.

Ishte Shqipja ajo që i tha Ilirianës se nuk duhet të qaj për një dhe e ftoj që bashkë me Adrin të dalin në oborr.

Ndërsa, Iliriana i tha Adrit “shko, se as ti nuk po më vyen. Edhe ti kësi reagime po bën”, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë “tensionimin” mes çiftit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme